Dnešní datum: 17. 01. 2018   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Vložit článek| Čtenář: neregistrovaný 


















  Obsazení kuželny


Gambrinus Cup
15.5.-28.5.2017



Rozpis

Přihlášky


Masters veteránů 2016
10.5.-14.5.2016



Rozpis

Startovní listina


  PŘEHLED AKCÍ
<<  Únor  >>
 PoÚtStČtSoNe
>   1 2 3 4
>5 6 7 8 9 10 11
>12 13 14 15 16 17 18
>19 20 21 22 23 24 25
>26 27 28     

©2003-2009
Ondřej Střelba



Powered by
Web site powered by phpRS




ив роше каталог продукции ив роше каталог украина смотреть онлайн

Přehled akcí

Datum Akce Začátek Místo Informace
01.02.2018 Čt Meteor C - KO E 17.00 Meteor  
01.02.2018 Čt KO D - Rapid A 19.00 Braník 1-4 Info
03.02.2018 So Tehovec - KO B 10:00 Poděbrady  
03.02.2018 So KO A - Kadaň 10:00 Braník 2-5  
08.02.2018 Čt KO E - Uhelné sklady D 17.30 Braník 5-6  
08.02.2018 Čt Popovice B - KO D 17.30 V. Popovice  
10.02.2018 So Benešov - KO B 10:00 Benešov  
10.02.2018 So Podbořany - KO A 10:00 Podbořany  
11.02.2018 Ne KO dorost - Poděbrady 10:00 Braník 2-5  
12.02.2018 Po Sparta B - KO E 17.00 Braník 1-4  
15.02.2018 Čt KO D - DP B 19.00 Braník 1-4  
17.02.2018 So KO A - Škoda Plzeň 10:00 Braník 2-5  
17.02.2018 So Kolín - KO B 13:00 Kutná Hora  
18.02.2018 Ne KO dorost - Hořice 10:00 Braník 2-5  
21.02.2018 St Vršovice C - KO D 17.00 Vršovice  
22.02.2018 Čt KO E - Dopravní podniky C 17.30 Braník 5-6  
24.02.2018 So KO B - Žižkov 10:00 Braník  
24.02.2018 So Ústí n/L - KO A 14:00 Ústí n/L  
25.02.2018 Ne Hazlov - KO dorost 10:00 Hazlov  

  NOVINKY
28.12.2017:
Jarní část soutěží 2017/18

21.12.2017:
Pohár ČKA
KO B - Liberec
středa 3.1.2018 od 18:00, Braník 1-4

29.11.2017:
Pohár ČKA
KO B - Meteor
pondělí 11.12.2017 od 19:00, Braník 1-4

20.11.2017:
Přebor klubu 2018


  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

sonna.com.ua


  Fórum
aifuekvq
17.01.2018 
JaneDeelp

rwzlvpbe
17.01.2018 
JaneDeelp

gzzvisuu
17.01.2018 
JaneDeelp

axrwprme
17.01.2018 
JaneDeelp

dtighnyk
17.01.2018 
Payday Loans


кредит на квартиру кредит без справки о доходах