Dnešní datum: 13. 05. 2021   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Vložit článek| Čtenář: neregistrovaný 


















  Obsazení kuželny


Gambrinus Cup
6.6.-14.6.2020



Rozpis

Přihlášky



  PŘEHLED AKCÍ
<<  Květen  >>
 PoÚtStČtSoNe
>     1 2
>3 4 5 6 7 8 9
>10 11 12 13 14 15 16
>17 18 19 20 21 22 23
>24 25 26 27 28 29 30
>31       

©2003-2009
Ondřej Střelba



Powered by
Web site powered by phpRS





Gambrinus Cup 2009
Muži  (2x200HS)

   Listy: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-89][Zkráceně]
   Jedn.: [1-80] [81-160] [161-178][Discipliny] [Dráhy]

 Poř.  
 Oddíl 
 Hráči 
 Výkon 
 
1.  
KK Slavoj Praha
(Jaroslav Procházka + Martin Kozel)
1268/697/5
1965
 
 
2.  
KK PSJ Jihlava
(Jan Kotyza + Daniel Braun)
1253/669/6
1922
 
 
3.  
KK Konstruktiva Praha
(Zdeněk Zahrádka + Štěpán Koblížek)
1219/661/11
1880
 
 
4.  
KK Sadská
(Aleš Košnar + Václav Schejbal)
1225/651/6
1876
 
 
5.  
TJ VTŽ Chomutov
(Zbyněk Vytiska + Luboš Havel)
1235/633/10
1868
 
 
6.  
Kamenice n/L. / Žirovnice
(Jiří Ouhel + Václav Rychtařík)
1216/638/9
1854
 
 
7.  
KK Sadská
(Václav Pešek + Jan Renka)
1240/594/8
1834
 
 
8.  
TJ Jiskra Kovářská
(Vlastimil Zeman ml. + David Junek)
1209/621/11
1830
 
 
9.  
KK Konstuktiva Praha
(Tomáš Pavlata + Pavel Vymazal)
1249/569/20
1818
 
 
10.  
KK Konstruktiva Praha
(Antonín Doubrava + Lukáš Doubrava)
1201/615/11
1816
 
 
11.  
TJ Sokol Kolín
(Ladislav Hetcl + Jiří Němec)
1201/614/7
1815
 
 
12.  
TJ Sokol Rudná
(Petr Pavlík + David Balzer)
1227/588/10
1815
 
 
13.  
Kolín / Poděbrady
(Jan Pelák + Tomáš Bek)
1198/602/11
1800
 
 
14.  
TJ Sokol Rudná
(Josef Zderadička + Zdeněk Kováč)
1203/594/15
1797
 
 
15.  
KK Konstruktiva Praha
(Jan Králík + Antonín Kněžourek)
1206/590/13
1796
 
 
16.  
TJ Sokol Benešov
(Ladislav Takáč + Vladimír Matějka)
1218/577/13
1795
 
 
17.  
SKK Bohušovice n/O.
(Milan Perníček + Ladislav Koláček)
1221/568/12
1789
 
 
18.  
Slavia Praha
(Luboš Zelenka + Miroslav Smrčka)
1225/562/10
1787
 
 
19.  
Sokol Chýnov
(Petr Bystřický + Jiří Dvořák)
1180/605/9
1785
 
 
20.  
KK Slavoj Praha
(Stanislav Březina + Petr Hrubý)
1212/571/11
1783
 
 
21.  
KK Konstruktiva Praha
(Jaroslav Borkovec + František Obruča)
1155/624/5
1779
 
 
22.  
KK Konstruktiva Praha
(Jaroslav Pleticha ml. + Jaroslav Pleticha st.)
1137/633/6
1770
 
 
23.  
Astra Z.Město
(Tomáš Doležal + Petr Seidl)
1201/567/18
1768
 
 
24.  
KK Konstruktiva Praha
(Vladislav Vajc + Jiří Makovička)
1206/562/13
1768
 
 
25.  
TJ Sokol Benešov
(František Lukšan + Lukáš Kočí)
1190/577/16
1767
 
 
26.  
SKK Hořice
(Ivan Vondráček + Bartoloměj Vlášek)
1159/603/20
1762
 
 
27.  
KK Slavia Praha
(Josef Kocan st. + Jan Bürger)
1171/590/19
1761
 
 
28.  
TJ Baník Stříbro
(Jaroslav Vraniak + Vladimír Šraga)
1199/561/23
1760
 
 
29.  
Slovan Kamenice n/L.
(Milan Podhradský + Jan Zedník)
1187/572/16
1759
 
 
30.  
VŠTJ FS Praha
(Luboš Kocmich + Pavel Jahelka)
1160/596/10
1756
 
 
31.  
TJ VTŽ Chomutov
(Stanislav Rada + Přemysl Vytiska)
1202/553/13
1755
 
 
32.  
Sparta Praha
(Václav Klička + Miroslav Viktorin)
1226/529/28
1755
 
 
33.  
SKK Hořice
(František Kráčmar + Michaela Kučerová)
1182/568/8
1750
 
 
34.  
KK Konstruktiva Praha
(František Rusín + František Vondráček)
1199/551/14
1750
 
 
35.  
TJ Sokol Benešov
(Jaroslav Franěk + Jan Černý)
1190/558/15
1748
 
 
36.  
TJ Radlice
(Miloš Beneš ml. + Jan Kamín)
1145/602/16
1747
 
 
37.  
KK Kosmonosy
(Jiří Řehoř + Ondřej Troják)
1215/530/15
1745
 
 
38.  
KK Slavoj Praha
(Petr Pravlovský + Pavel Řehánek)
1188/554/25
1742
 
 
39.  
TJ Lovosice
(Miroslav Šnejdar ml. + Miroslav Šnejdar st.)
1204/535/16
1739
 
 
40.  
TJ Sokol Vršovice
(Jiří Zetek + Petr Veverka)
1222/514/27
1736
 
 
41.  
KK DP Praha
(Jiří Jankovec + Pavel Strnad)
1151/582/20
1733
 
 
42.  
KK Louny
(Patrik Lujda + Petr Pop)
1159/574/23
1733
 
 
43.  
PSK Union + SKK Náchod
(Luboš Polanský + Jan Horn)
1141/591/16
1732
 
 
44.  
Sokol Chýnov
(Borek Jelínek + Karel Smažík)
1154/576/24
1730
 
 
45.  
SK US Praha
(Antonín Knobloch + Zdeněk Slezák)
1190/540/14
1730
 
 
46.  
TJ Sokol Žižkov
(Jan Špinka + Peter Brveník)
1184/543/25
1727
 
 
47.  
KK Konstruktiva Praha
(Pavel Wohlmuth + Jan Barchánek)
1166/558/12
1724
 
 
48.  
Slavoj Žirovnice
(Karel Dúška + Pavel Dúška)
1179/545/26
1724
 
 
49.  
TJ Sokol Vršovice
(Josef Hladík + Vladimír Tluka)
1150/572/29
1722
 
 
50.  
SK US Praha
(Josef Dvořák + David Kuděj)
1191/524/19
1715
 
 
51.  
TJ Baník Stříbro
(Bernard Vraniak + Pavel Basl)
1199/515/22
1714
 
 
52.  
KK Kosmonosy
(Tomáš Bajtalon + Jan Kocurek)
1159/550/23
1709
 
 
53.  
TJ Lovosice
(Jaroslav Ondráček + Jaromír Hnát)
1190/505/32
1695
 
 
54.  
TJ Sokol Žižkov
(Martin Lukáš + Miloslav Všetečka)
1142/548/19
1690
 
 
55.  
SKK Bohušovice n/O.
(Jiří Semerád + Martin Vrbata)
1159/529/18
1688
 
 
56.  
KK Slavia Praha
(Karel Vaňata + Aleš Jungmann)
1175/513/28
1688
 
 
57.  
SC Radotín
(Pavel Dvořák + Martin Pondělíček)
1178/510/23
1688
 
 
58.  
TJ Admira Kobylisy
(Jiří Kašpar + Jaroslav Krčma)
1183/501/20
1684
 
 
59.  
SKK Hořice
(Martin Bartoníček + Martin Dymáček)
1157/526/27
1683
 
 
60.  
KK Konstruktiva Praha
(Milan Perman + Karel Hybš)
1148/534/26
1682
 
 
61.  
Žirovnice / Kamenice n/L.
(Jan Bureš + Michal Chvála)
1171/510/22
1681
 
 
62.  
TJ AŠ Ml.Boleslav
(Josef Cíla ml. + Josef Cíla st.)
1171/500/21
1671
 
 
63.  
SCI Jihlava
(Svatopluk Birnbaum + Robert Birnbaum)
1171/489/20
1660
 
 
64.  
TJ Sokol Vršovice
(Luboš Polák + Petr Finger)
1168/489/26
1657
 
 
65.  
SK Meteor Praha
(Petr Firek + Jiří Novotný)
1157/491/29
1648
 
 
66.  
Astra Z.Město
(Jaroslav Dryák + Radek Fiala)
1149/498/22
1647
 
 
67.  
Sokol Písek
(Tomáš Brückler + Milan Vanžura)
1150/495/31
1645
 
 
68.  
TJ Neratovice
(Jiří Jakeš + Vladimír Huml)
1157/486/34
1643
 
 
69.  
TJ Sokol Rudná
(Karel Kohout + Ladislav Vachule)
1158/483/47
1641
 
 
70.  
TJ Sokol Žižkov
(Jiří Váňa + Pavel Váňa)
1146/494/35
1640
 
 
71.  
KK Konstruktiva Praha
(Stanislav Vesecký st. + Stanislav Vesecký ml.)
1158/482/30
1640
 
 
72.  
PSK Union Praha
(Michal Franc + David Dittrich)
1127/510/17
1637
 
 
73.  
PSK Union Praha
(Jiří Altmann + Luboš Soukup)
1156/481/31
1637
 
 
74.  
TJ Jilemnice
(Jiří Janoušek + Libor Šulc)
1157/473/35
1630
 
 
75.  
KK Louny
(Vratislav Vlček + František Pfeifer)
1158/466/36
1624
 
 
76.  
Akuma Ml.Boleslav
(Radek Tajč + Břetislav Vystrčil)
1171/452/28
1623
 
 
77.  
DP Praha
(Karel Hnátek + Jaroslav Michálek)
1134/483/36
1617
 
 
78.  
TJ Sokol Rudná
(Jan Fencl + Tomáš Hora)
1149/468/40
1617
 
 
79.  
KK Konstruktiva Praha
(Ondřej Střelba + Andrej Bábik)
1140/475/32
1615
 
 
80.  
SCI Jihlava
(Vladimír Dočekal + Josef Zeman)
1104/492/36
1596
 
 
81.  
SC Radotín
(Vladimír Dvořák + Petr Dvořák)
1124/470/36
1594
 
 
82.  
TJ Sokol Žižkov
(Jan Platil + Tomáš Kazimour)
1159/431/36
1590
 
 
83.  
SKK Hořice
(Josef Langr + Zdeněk Dymáček)
1096/493/32
1589
 
 
84.  
TJ Radlice
(Karel Turek + Leoš Kofroň)
1084/486/44
1570
 
 
85.  
TJ Jilemnice
(Josef Král + Luboš Vrabec)
1102/449/34
1551
 
 
86.  
TJ Radlice
(Marek Lehner + Jiří Verner)
1080/443/40
1523
 
 
87.  
TJ Radlice
(Jan Schilder + Miloš Beneš st.)
1068/442/45
1510
 
 
88.  
KK DP Praha
(Petr Soukup + Jaroslav Vondrák)
1062/424/49
1486
 
 
89.  
TJ Radlice
(Radek Lehner + Ondřej Beneš)
1062/412/47
1474
 

  NOVINKY
17.12.2020:
Uzavření kuželny
V souladu s usnesením vlády ČR je od 18.12.2020 kuželna znovu uzavřena.

03.12.2020:
Obnovení tréninků
V souladu s usnesením vlády ČR je od 3.12.2020 obnovena možnost tréninků. Podmínkou je zakrytí úst a nosu po celou dobu pobytu na kuželně a dodržení limitu max. 10 osob na kuželně.

08.10.2020:
Pozastavení soutěží
Na základě rozhodnutí VV ČKA jsou všechny soutěže od 9.10.2020 do odvolání dočasně prerušeny. V souladu s usnesením vlády ČR je kuželna do odvolání uzavřena i pro tréninky.

09.09.2020:
Hygienická opatření ČKA


  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo


кредит на квартиру кредит без справки о доходах