Dnešní datum: 27. 02. 2024   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Vložit článek| Čtenář: neregistrovaný 


















  Obsazení kuželny


Gambrinus Cup
15.5.-28.5.2023



Rozpis

Přihlášky



  PŘEHLED AKCÍ
<<  Únor  >>
 PoÚtStČtSoNe
>   1 2 3 4
>5 6 7 8 9 10 11
>12 13 14 15 16 17 18
>19 20 21 22 23 24 25
>26 27 28 29    

©2003-2009
Ondřej Střelba



Powered by
Web site powered by phpRS





Gambrinus Cup 2023
Muži  (2 x 200HS)

   Listy: [1-20] [21-40] [41-57][Zkráceně]
   Jedn.: [1-80] [81-114][Discipliny] [Dráhy]

 Poř.  
 Jméno 
 Plné 
 Dorážka 
 Chyby 
 Celkem 
 1 
 2 
 3 
 4 
 
 
1.  
Baník Ratíškovice/KK Konstruktiva
1311
682
3
1993
 
 
 
 
 
 
 
Radim Čuřík
654
334
1
988
245
260
243
240
 
 
 
Pavel Vymazal
657
348
2
1005
255
291
222
237
 
 
 
2.  
Tehovec/KK Jiří Poděbrady
1325
649
16
1974
 
 
 
 
 
 
 
Tomáš Čořík
632
293
16
925
237
242
211
235
 
 
 
Filip Dejda
693
356
1049
258
269
277
245
 
 
 
3.  
KK Konstruktiva
1253
685
3
1938
 
 
 
 
 
 
 
David Balzer
618
313
3
931
227
248
230
226
 
 
 
Zdeněk Zahrádka
635
372
1007
242
206
271
288
 
 
 
4.  
TJ Lokomotiva Ústí n.L.
1240
675
2
1915
 
 
 
 
 
 
 
Jakub Dařílek
596
336
932
217
232
244
239
 
 
 
Tomas Streicher
644
339
2
983
250
239
242
252
 
 
 
5.  
Lokomotiva Liberec
1281
622
16
1903
 
 
 
 
 
 
 
Jiří Pachl
645
327
9
972
241
219
252
260
 
 
 
Václav Vlk
636
295
7
931
231
235
249
216
 
 
 
6.  
KK Konstruktiva/TJ Spartak Velké Meziříč
1253
634
7
1887
 
 
 
 
 
 
 
Pavel Vymazal
603
331
5
934
237
230
234
233
 
 
 
Milan Souček
650
303
2
953
231
235
239
248
 
 
 
7.  
TJ Radlice
1286
590
27
1876
 
 
 
 
 
 
 
Lukáš Lehner
655
303
8
958
247
231
245
235
 
 
 
Radek Lehner
631
287
19
918
220
243
207
248
 
 
 
8.  
SKK Rokycany/KK Kolín
1229
634
16
1863
 
 
 
 
 
 
 
Miroslav Šnejdar ml.
620
340
4
960
223
252
250
235
 
 
 
Miroslav Šnejdar st.
609
294
12
903
204
221
247
231
 
 
 
9.  
KK Konstruktiva
1231
624
21
1855
 
 
 
 
 
 
 
Jaroslav Pleticha
628
296
14
924
226
228
223
247
 
 
 
Pavel Vymazal
603
328
7
931
249
219
239
224
 
 
 
10.  
KK Konstruktiva/KK Vyškov
1262
577
11
1839
 
 
 
 
 
 
 
Pavel Vymazal
632
268
7
900
223
229
232
216
 
 
 
Josef Touš
630
309
4
939
207
231
248
253
 
 
 
11.  
TJ Sokol Chotoviny
1252
582
10
1834
 
 
 
 
 
 
 
Jan Bartoň
615
321
4
936
220
238
241
237
 
 
 
Zbyněk Hein
637
261
6
898
219
237
232
210
 
 
 
12.  
TJ VTŽ CHomutov
1228
605
9
1833
 
 
 
 
 
 
 
Karel Valeš
631
344
3
975
254
261
222
238
 
 
 
Stanislav Šmíd ml.
597
261
6
858
210
206
215
227
 
 
 
13.  
Slovan Karlovy Vary
1213
614
12
1827
 
 
 
 
 
 
 
Ladislav Urban
615
344
2
959
264
210
262
223
 
 
 
Zdeněk Kříž
598
270
10
868
216
237
210
205
 
 
 
14.  
Slovan Karlovy Vary
1232
589
13
1821
 
 
 
 
 
 
 
Tomáš Pavlík
603
301
5
904
228
225
224
227
 
 
 
Václav Hlaváč
629
288
8
917
234
231
220
232
 
 
 
15.  
KK Šumperk
1210
609
14
1819
 
 
 
 
 
 
 
Martin Sedlář
605
286
7
891
222
220
213
236
 
 
 
Jaroslav Sedlář
605
323
7
928
242
229
223
234
 
 
 
16.  
KK Konstruktiva
1237
573
24
1810
 
 
 
 
 
 
 
Jaroslav Pleticha ml.
622
309
8
931
224
226
256
225
 
 
 
Tomáš Eštok
615
264
16
879
227
203
216
233
 
 
 
17.  
KK Konstruktiva/SK Meteor Praha
1208
592
22
1800
 
 
 
 
 
 
 
Jaroslav Pleticha
614
302
8
916
224
234
212
246
 
 
 
Pavel Plachý
594
290
14
884
204
209
225
246
 
 
 
18.  
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy
1218
582
22
1800
 
 
 
 
 
 
 
Vojtěch Stárek
595
281
16
876
197
226
240
213
 
 
 
David Novák
623
301
6
924
252
229
218
225
 
 
 
19.  
SK Žižkov Praha
1253
547
28
1800
 
 
 
 
 
 
 
Stanislav Schuch
621
257
19
878
239
218
212
209
 
 
 
Lukáš Vacek
632
290
9
922
221
218
250
233
 
 
 
20.  
TJ Lokomotiva Ústí n.L.
1193
604
24
1797
 
 
 
 
 
 
 
Martin Zahálka
611
322
14
933
243
248
213
229
 
 
 
Tomáš Zahálka
582
282
10
864
205
204
245
210
 

  NOVINKY
05.01.2024:
Jarní část soutěží 2023/24

30.08.2023:
Podzimní část soutěží 2023/24

30.03.2023:
Mirek Klement (1947-2023)

28.12.2022:
Jarní část soutěží 2022/23


  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo


кредит на квартиру кредит без справки о доходах