Dnešní datum: 13. 07. 2024   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Vložit článek| Čtenář: neregistrovaný 


















  Obsazení kuželny


Gambrinus Cup
13.5.-26.5.2024



Rozpis

Přihlášky



  PŘEHLED AKCÍ
<<  Červenec  >>
 PoÚtStČtSoNe
>1 2 3 4 5 6 7
>8 9 10 11 12 13 14
>15 16 17 18 19 20 21
>22 23 24 25 26 27 28
>29 30 31     

©2003-2009
Ondřej Střelba



Powered by
Web site powered by phpRS





   
2023/24

2.KLZ "A"
 
1.
 Žižkov
9
3257
60
:
12
18
 
 
2.
 Konstruktiva
10
3239
53
:
27
14
 
 
3.
 Rokycany
10
3277
53
:
27
14
 
 
4.
 Kosmonosy
10
3135
31
:
49
6
 
 
5.
 Poděbrady
9
3097
24
:
48
6
 
 
6.
 Jablonec
9
3025
22
:
50
5
 
 
7.
 Aš
9
2992
21
:
51
3
 
 

2.KLM "A"
 
1.
 Kamenice n/L
22
3403
111
:
65
32
 
 
2.
 Kdyně
22
3404
107
:
69
30
 
 
3.
 Č. Kostelec
22
3356
104
:
71
27
 
 
4.
 Rokycany B
22
3352
99
:
77
26
 
 
5.
 Kosmonosy
22
3334
89
:
86
21
 
 
6.
 Bohušovice
22
3296
83
:
93
21
 
 
7.
 Podbořany
22
3264
90
:
86
20
 
 
8.
 Lomnice
22
3315
83
:
93
20
 
 
9.
 Tehovec
22
3349
74
:
102
20
 
 
10.
 Tábor
22
3338
81
:
95
19
 
 
11.
 Konstruktiva A
22
3314
71
:
104
16
 
 
12.
 Jičín
22
3264
62
:
113
12
 
 

Divize AS
 
1.
 Benešov B
13
2612
61
:
43
20
 
 
2.
 Konstruktiva B
13
2633
70
:
34
19
 
 
3.
 Kosmonosy B
13
2578
58
:
45
16
 
 
4.
 Vlašim
13
2498
60
:
44
15
 
 
5.
 Astra A
13
2546
56
:
47
14
 
 
6.
 Kutná Hora
13
2521
55
:
49
14
 
 
7.
 Vršovice A
13
2531
54
:
49
13
 
 
8.
 Ml. Boleslav
13
2558
50
:
54
13
 
 
9.
 Slavoj C
13
2525
47
:
57
13
 
 
10.
 Sparta A
13
2596
48
:
55
11
 
 
11.
 Meteor A
13
2521
45
:
59
10
 
 
12.
 Brandýs
13
2472
49
:
55
9
 
 
13.
 Neratovice
13
2453
38
:
65
9
 
 
14.
 Lhotka
13
2420
34
:
69
6
 
 

MP 1
 
1.
 Rudná A
26
2568
133
:
75
39
 
 
2.
 US A
26
2502
131
:
77
35
 
 
3.
 Meteor B
26
2519
121
:
87
35
 
 
4.
 Žižkov C
26
2544
126
:
81
34
 
 
5.
 Žižkov B
26
2532
112
:
95
32
 
 
6.
 Radotín A
26
2540
116
:
92
31
 
 
7.
 Kobylisy A
26
2482
107
:
101
29
 
 
8.
 Konstruktiva C
26
2502
105
:
103
26
 
 
9.
 Kobylisy B
26
2452
99
:
109
26
 
 
10.
 VSK ČVUT A
26
2488
88
:
119
19
 
 
11.
 Slavia A
26
2483
88
:
120
17
 
 
12.
 Meteor C
26
2368
78
:
130
16
 
 
13.
 DP A
26
2443
74
:
134
14
 
 
14.
 Sparta B
26
2446
76
:
131
11
 
 

MP 2
 
1.
 Rudná B
24
2400
108
:
83
30
 
 
2.
 Radlice B
24
2416
107
:
84
29
 
 
3.
 Kobylisy C
24
2341
106
:
86
29
 
 
4.
 Vršovice B
24
2376
105
:
87
29
 
 
5.
 Rudná C
24
2410
99
:
92
25
 
 
6.
 Popovice A
24
2393
95
:
96
25
 
 
7.
 Astra B
24
2376
94
:
97
24
 
 
8.
 Konstruktiva D
24
2436
100
:
92
23
 
 
9.
 Slavia B
24
2397
94
:
98
23
 
 
10.
 Kobylisy D
24
2316
91
:
101
22
 
 
11.
 Slavoj D
24
2355
94
:
98
21
 
 
12.
 Radlice C
24
2384
83
:
109
20
 
 
13.
 Meteor D
24
2306
69
:
122
12
 
 

MP 3
 
1.
 Vršovice C
26
2412
142
:
65
38
 
 
2.
 Sparta C
26
2410
130
:
78
37
 
 
3.
 Slavia C
26
2322
128
:
80
35
 
 
4.
 US B
26
2365
127
:
80
35
 
 
5.
 Konstruktiva E
26
2257
109
:
99
31
 
 
6.
 Rudná D
26
2312
112
:
95
28
 
 
7.
 VSK ČVUT B
26
2323
103
:
105
26
 
 
8.
 US C
26
2322
104
:
103
25
 
 
9.
 Žižkov D
26
2338
99
:
109
24
 
 
10.
 Radotín B
26
2339
91
:
116
24
 
 
11.
 Astra C
26
2313
98
:
109
23
 
 
12.
 Meteor E
26
2317
92
:
115
20
 
 
13.
 Rapid A
26
2288
77
:
130
14
 
 
14.
 Popovice B
26
2215
40
:
168
4
 
 

  NOVINKY
05.01.2024:
Jarní část soutěží 2023/24

30.08.2023:
Podzimní část soutěží 2023/24

30.03.2023:
Mirek Klement (1947-2023)

28.12.2022:
Jarní část soutěží 2022/23


  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo


кредит на квартиру кредит без справки о доходах