Dnešní datum: 15. 11. 2019   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Vložit článek| Čtenář: neregistrovaný 


















  Obsazení kuželny


Gambrinus Cup
13.5.-26.5.2019



Rozpis

Přihlášky



  PŘEHLED AKCÍ
<<  Listopad  >>
 PoÚtStČtSoNe
>    1 2 3
>4 5 6 7 8 9 10
>11 12 13 14 15 16 17
>18 19 20 21 22 23 24
>25 26 27 28 29 30  

©2003-2009
Ondřej Střelba



Powered by
Web site powered by phpRS





Přebor oddílu 2007
Muži  (2/3x100hs+200 hs)


 Poř. 
 Jméno 
  1-2  
  3-4  
  5-6  
  Kvalif.  
  Finále  
  Celkem  
 
1. 
Lukáš Doubrava
 
 
 
 912 
 
 
 
 
 1882 
 
 
2. 
Štěpán Koblížek
 
 
 
 911 
 
 
 
 
 1873 
 
 
3. 
Jaroslav Borkovec
 
 
 
 939 
 
 
 
 
 1859 
 
 
4. 
Jaroslav Pleticha st.
 
 
 
 911 
 
 
 
 
 1842 
 
 
5. 
Jan Barchánek
 
 
 
 913 
 
 
 
 
 1831 
 
 
6. 
Vladimír Kučera
 
 
 
 913 
 
 
 
 
 1825 
 
 
7. 
Ladislav Takáč
 
 
 
 902 
 
 
 
 
 1803 
 
 
8. 
Pavel Wohlmuth
 
 
 
 870 
 
 
 
 
 1801 
 
 
9. 
Jaroslav Pleticha ml.
 
 
 
 874 
 
 
 
 
 1790 
 
 
10. 
Zdeněk Zahrádka
 
 
 
 923 
 
 
 
 
 1787 
 
 
11. 
František Vondráček
 
 
 
 867 
 
 
 
 
 1730 
 
 
12. 
Jan Králík
 
 
 
 889 
 
 
 
 
 1724 
 
 
13. 
František Rusín
 
 
 
 900 
 
 
 
 
 900 
 
 
14. 
Tomáš Pavlata
 
 
 
 882 
 
 
 
 
 882 
 
 
15. 
Michal Ostatnický
 
 
 
 870 
 
 
 
 
 870 
 
 
16. 
Vladislav Horák ml.
 
 
 
 866 
 
 
 
 
 866 
 
 
17. 
Pavel Vymazal
 
 
 
 864 
 
 
 
 
 864 
 
 
18. 
Petr Tepličanec
 
 
 
 862 
 
 
 
 
 862 
 
 
19. 
Zdeněk Lhoták
 
 
 
 861 
 
 
 
 
 861 
 
 
20. 
Jan Váňa
 
 
 
 859 
 
 
 
 
 859 
 
 
21. 
Jiří Makovička
 
 
 
 855 
 
 
 
 
 855 
 
 
22. 
Petr Barchánek
 
 
 
 836 
 
 
 
 
 836 
 
 
23. 
Vojtěch Máca
 
 
 
 832 
 
 
 
 
 832 
 
 
24. 
Milan Perman
 
 
 
 832 
 
 
 
 
 832 
 
 
25. 
Stanislav Vesecký
 
 
 
 829 
 
 
 
 
 829 
 
 
26. 
Ondřej Střelba
 
 
 
 828 
 
 
 
 
 828 
 
 
27. 
Zdeněk Aleš
 
 
 
 807 
 
 
 
 
 807 
 
 
28. 
Josef Horálek
 
 
 
 767 
 
 
 
 
 767 
 
 
29. 
Bohumír Musil
 
 
 
 750 
 
 
 
 
 750 
 
 
30. 
Tomáš Rathouský
 
 
 
 727 
 
 
 
 
 727 
 
 
31. 
Josef Titz
 
 
 
 719 
 
 
 
 
 719 
 
 
32. 
Vlastimil Chlumský
 
 
 
 704 
 
 
 
 
 704 
 
 
33. 
Josef Procházka
 
 
 
 684 
 
 
 
 
 684 
 
 
34. 
Jiří Krajhanzl st.
 
 
 
 412 
 
 
 
 
 412 
 
 

  NOVINKY
08.11.2019:
Pohár ČKA
KO A - Č.Kostelec
úterý 19.11.2019 od 18:00, Braník 1-4

21.08.2019:
Podzimní část soutěží 2018/19

28.01.2019:
Pohár ČKA
KO žA - Slavia
úterý 29.1.2019 od 18:00, Braník 2-5

30.12.2018:
Jarní část soutěží 2018/19


  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo


кредит на квартиру кредит без справки о доходах