Dnešní datum: 17. 01. 2021   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Vložit článek| Čtenář: neregistrovaný 


















  Obsazení kuželny


Gambrinus Cup
6.6.-14.6.2020



Rozpis

Přihlášky



  PŘEHLED AKCÍ
<<  Leden  >>
 PoÚtStČtSoNe
>    1 2 3
>4 5 6 7 8 9 10
>11 12 13 14 15 16 17
>18 19 20 21 22 23 24
>25 26 27 28 29 30 31

©2003-2009
Ondřej Střelba



Powered by
Web site powered by phpRS





Mistrovství Prahy 2006
Muži - Union,Eden,Braník (1x120hs+2x120hs)


 Poř. 
 Jméno 
 Oddíl 
  Kvalif.  
  1.start  
  2.start  
  Výsledek  
 
1. 
Igor Búrik
KK Slavoj
 
 550 
 602 
 1152 
 
 
2. 
Petr Božka
TJ Sokol Rudná
 
 518 
 584 
 1102 
 
 
3. 
Zdeněk Zahrádka
KK Konstruktiva
 
 549 
 552 
 1101 
 
 
4. 
Anton Stašák
KK Slavoj
 
 524 
 567 
 1091 
 
 
5. 
Jiří Pavlík
KK Slavoj
 
 531 
 558 
 1089 
 
 
6. 
Zbyněk Vilímovský
TJ Sokol Vršovice
 
 532 
 540 
 1072 
 
 
7. 
Jaroslav Pleticha st.
KK Konstruktiva
 
 523 
 541 
 1064 
 
 
8. 
David Dittrich
PSK Union
 489 
 547 
 508 
 1055 
 
 
9. 
Ladislav Takáč
KK Konstruktiva
 
 522 
 522 
 1044 
 
 
10. 
David Balzer
TJ Sokol Rudná
 
 526 
 514 
 1040 
 
 
11. 
Josef Hladík
TJ Sokol Vršovice
 
 524 
 495 
 1019 
 
 
12. 
Jiří Ludvík
KK Slavoj
 
 527 
 467 
 994 
 
 
13. 
Jiří Makovička
KK Konstruktiva
 
 518 
 
 518 
 
 
14. 
Lukáš Doubrava
KK Konstruktiva
 
 515 
 
 515 
 
 
15. 
Karel Mašek
Sokol Kobylisy
 510 
 515 
 
 515 
 
 
16. 
Vladimír Kučera
KK Konstruktiva
 
 505 
 
 505 
 
 
17. 
Jiří Cernstein
SK Meteor
 505 
 500 
 
 500 
 
 
18. 
Pavel Dvořák
SC Radotín
 496 
 500 
 
 500 
 
 
19. 
Miroslav Viktorin
AC Sparta
 500 
 500 
 
 500 
 
 
20. 
Aleš Král
KK Slavoj
 
 498 
 
 498 
 
 
21. 
Jan Horn
KK Ohnivá koule
 522 
 496 
 
 496 
 
 
22. 
Jiří Jabůrek
TJ Sokol Vršovice
 
 494 
 
 494 
 
 
23. 
Robert Asimus
SC Radotín
 490 
 493 
 
 493 
 
 
24. 
Antonín Doubrava
KK Konstruktiva
 
 492 
 
 492 
 
 
25. 
Pavel Váňa
Sokol Žižkov
 494 
 483 
 
 483 
 
 
26. 
Pavel Ludvík
KK Slavoj
 
 478 
 
 478 
 
 
27. 
Karel Balliš
Slavoj Velké Popovice
 492 
 477 
 
 477 
 
 
28. 
Daniel Veselý
TJ Sokol Rudná
 
 474 
 
 474 
 
 
29. 
Tomáš Pavlata
TJ Sokol Vršovice
 487 
 
 
 
 
 
30. 
Pavel Červinka
Sokol Kobylisy
 485 
 
 
 
 
 
31. 
Josef Kocan
KK Slavia
 482 
 
 
 
 
 
32. 
Antonín Knobloch
SK Uhelné sklady
 480 
 
 
 
 
 
33. 
Petr Valta
SK Rapid
 479 
 
 
 
 
 
34. 
Libor Richter
TJ Sokol Vršovice
 475 
 
 
 
 
 
35. 
Vlastimil Bachor
TJ Sokol Rudná
 467 
 
 
 
 
 
36. 
Jiří Zetek
TJ Sokol Vršovice
 466 
 
 
 
 
 
37. 
Bohuslav Rys
TJ Sokol Rudná
 464 
 
 
 
 
 
38. 
Jan Králík
KK Konstruktiva
 463 
 
 
 
 
 
39. 
Josef Klempera
DP Praha
 463 
 
 
 
 
 
40. 
Richard Glas
VŠTJ FS
 463 
 
 
 
 
 
41. 
Václav Šrajer
SK Meteor
 463 
 
 
 
 
 
42. 
Radek Lehner
TJ Radlice
 454 
 
 
 
 
 
43. 
Antonín Sršeň
SK Rapid
 451 
 
 
 
 
 
44. 
Martin Lukáš
Sokol Žižkov
 447 
 
 
 
 
 
45. 
František Rusín
KK Konstruktiva
 446 
 
 
 
 
 
46. 
Pavel Jahelka
VŠTJ FS
 445 
 
 
 
 
 
47. 
Milan Mareš
KK Slavia
 442 
 
 
 
 
 
48. 
Luboš Soukup
PSK Union
 440 
 
 
 
 
 
49. 
Václav Rada
AC Sparta
 431 
 
 
 
 
 
50. 
Milan Navrátil
KK Slavoj
 426 
 
 
 
 
 

  NOVINKY
17.12.2020:
Uzavření kuželny
V souladu s usnesením vlády ČR je od 18.12.2020 kuželna znovu uzavřena.

03.12.2020:
Obnovení tréninků
V souladu s usnesením vlády ČR je od 3.12.2020 obnovena možnost tréninků. Podmínkou je zakrytí úst a nosu po celou dobu pobytu na kuželně a dodržení limitu max. 10 osob na kuželně.

08.10.2020:
Pozastavení soutěží
Na základě rozhodnutí VV ČKA jsou všechny soutěže od 9.10.2020 do odvolání dočasně prerušeny. V souladu s usnesením vlády ČR je kuželna do odvolání uzavřena i pro tréninky.

09.09.2020:
Hygienická opatření ČKA


  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo


кредит на квартиру кредит без справки о доходах